Nowy innowacyjny produkt firmy Divus – HEARTBEAT

Firma DIVUS wprowadziła nowy innowacyjny produkt do oferty. To HEARTBEAT !!!

Każda instalacja inteligentna nie może obyć się bez dobrze funkcjonującej sieci. A w sieci tej najważniejszym urządzeniem jest przełącznik sieciowy. W sieciach, w których transmituje się cyfrowo głos i obraz kluczowe znaczenie ma jednak jakość sieci. Nawet drobne opóźnienia w przesyłaniu pakietów z danymi skutkują złą jakością obrazu i dźwięku, a w skrajnym przypadku braku połączenia. Zdarza się to również wówczas, kiedy pozornie połączenia sieciowe nadal działają.
Dlatego tak istotne jest, aby w każdej instalacji inteligentnej budować sieć w oparciu o najwyższej jakości urządzenia.
Naprzeciw temu wyszedł DIVUS i wprowadził HEARTBEAT. Na próżno jednak szukać aktualnie podobnego urządzenia wśród innych dostawców urządzeń sieciowych.

HeartBeat to nie tylko prosty przełącznik sieciowy. To kontroler sieci, zaawansowany, zarządzalny przełącznik, modularny, a więc umożliwiający rozbudowę o kolejne moduły, skalowalny, umożliwiający zwiększenie ilości portów wg potrzeb.
To przełącznik zapewniający zasilanie PoE+ do urządzeń np. paneli dotykowych DIVUS TouchZone, czy też kamer instalacji monitoringu.

divus hearbeat
To również zaawansowane urządzenie autokonfiguracji, które automatycznie rozpoznaje w sieci komponenty i umożliwia autokonfigurację urządzeń DIVUSa już po włączeniu systemu. Urządzenie, które z jednej strony zapewni bezpieczeństwo naszej sieci, a z drugiem umożliwia bezpieczny dostęp zdalny.
To w końcu moduł diagnostyczny, monitorujący i sprawdzający stan urządzeń w sieci w czasie rzeczywistym, zbierający informacje diagnostyczne, dzięki czemu może poinformować z wyprzedzeniem o możliwych problemach (alerty), jak również przyspieszyć poprawną diagnozę problemów i ich usunięcie.

networkscan
DIVUS HEARTBEAT to „must have” każdej zaawansowanej instalacji inteligentnej.
To niezbędne urządzenie, które zapewni stabilną, bezpieczną i kontrolowaną sieć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>